Aydın Özel Öğrenci Yurtları Rehberi

Huzurlu Bir Yurt Ortamı
Huzurlu Bir Yurt Ortamı

Eğitimde, en büyük sıkıntılardan biri, huzurlu bir ortamdır. Yurtlardan ayrılan öğrenciler, istedikleri ortamı bulamadıkları için ayrılırlar. Bunun bilincinde olan aydın kız yurdu, öğrencilerin istedikleri ortamı sunmaktadırlar. Bir yurtta olması gereken, kaliteli yemek, sıcak su ve rahat yataklar, yurdumuzda bulunmaktadır. Kablosuz internet, Salonda LCD TV, çamaşırhane, Özel revir ve masa tenisi gibi avantajlar, yurdumuz tasarından temin edilmektedir.

Ulaşım Sorununda Etkili Çözüm

Yurdumuzun bulunduğu konum itibariyle, okullara ulaşım aracı olmadan, rahatlıkla gidebilirsiniz. Merkezi konum, özeliği sayesinde, AVM ve benzeri sosyal ihtiyaç noktalarına, yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Toplu ulaşım araçlarına yakın olan yurdumuz, ulaşım problemi yaşamamaktadır. Bu özelliği ile yurdumuz, aydın kız yurtları sınıfında, en iyi konuma sahiptir.

Eğitim Hayatınızda Huzuru Yakalayın

Huzurlu bir yurt ortamı, bütün öğrencilerin istediği ortamlardır. Kaliteli yemek, sıcak su, internet, LCD tv ve çok kalabalık olmayan odalar, yurdumuzun özelliklerindendir. Odalarımız 1 kişilik oda, 2 kişilik oda, 3 kişilik oda, 4 kişilik oda ve 6 kişilik oda şeklinde sınıflandırılmıştır. Asansör, revir ve fitness salonu gibi birçok avantajı sunan yurdumuz, aydın kız öğrenci yurtları hizmetinde, adından sıkça söz ettirmiştir. Konusunda uzman personellerle çalışan yurdumuz, yurt hizmetinin mükemmel olması için, en iyi çalışmaları sunmaktadır. Temizlik konusunda titiz olan çalışanlarımız, yurdu her zaman temi tutmaktadır.

Odalarda, çalışma masaları ve kitaplıklar bulunmaktadır. Yataklar özel olarak temin edilmiştir ve ortopedik özelliklere sahiptir. Merkezi ısıtma ile ısınma sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca, parmak izi giriş sistemiyle, giriş çıkışlar daha güvenlidir. Kameralı güvenlik, sistemiyle yurdumuz güven altındadır. Fitness salonu ve masa tenisi salonlarıyla, spor ihtiyacı karşılanmaktadır. Yangın alarmı sistemiyle, beklenmedik ani yangınlarda, öğrencilerin güvenliği maksimum özelliklere taşınmıştır. Güvenlik ve rahat ders ortamı, öğrencilerin rahat bir yurt ortamı için, özel olarak oluşturulmuştur. www.aydinyurtlar.com

11 Aralık 2017 113 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.